راهنمای استفاده از نشان «دریافت از لندروید»

راهنمای استفاده از نشان «دریافت از لندروید»
هرگاه قصد معرفی یا تبلیغ محصولی را دارید که در لندروید موجود است یا به برنامه‌ای در لندروید لینک می‌دهید، لازم است از نشان زیر استفاده کنید و به این نکات توجه داشته باشید:

  • نشان را در اندازه‌ای استفاده کنید که متن داخل آن به راحتی خوانا باشد. حداقل اندازه برای استفادۀ آنلاین ۴۰ پیکسل و برای استفاده در نسخه‌های  چاپی ۱۰ میلی‌متر است.

  • نشان «دریافت از لندروید» در حال حاضر فقط به زبان فارسی و انگلیسی موجود است، چنانچه می‌خواهید این نشان را در زبان‌های دیگر استفاده کنید، با ما تماس بگیرید تا نشان به زبان مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

  • این نشان باید تنها برای معرفی و تبلیغ محصولاتی استفاده شود که در لندروید موجود هستند.

  • توسعه دهندگان اجازه ویرایش و استفاده از نشان های دیگر طراحی شده را دارند و محدودیتی در ویرایش و شخصی سازی نشان ندارند.
  • برای استفاده از نشان در نسخه‌های آنلاین لازم است آن را به محصول مورد نظر در لندروید لینک کنید چراکه استفاده از نشان بدون لینک کارآیی نخواهد داشت. برای به دست آوردن آدرس اینترنتی محصولی در لندروید ، به binesh.org/landroid بروید، بعد از یافتن صفحۀ مربوط به محصول، URL آن را از آدرس‌ بار کپی کرده و سپس به نشان «دریافت از لندروید» پیوند کنید.

نشان انگلیسی؛

برای دانلود تصویر اصلی کلیک کنید

 

نشان فارسی؛

برای دانلود تصویر اصلی کلیک کنید