حذف تصاویر اضافه وردپرس | افزونه جلوگیری از تولید تصاویر خودکار وردپرس

سایز تصاویر در وردپرس

حذف تصاویر اضافه وردپرس | سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت خودکار تصاویری که در آن آپلود شده را در سایزهای پیشفرض برش میدهد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به این سایزهای کراپ شده نیاز نداشته باشید چراکه باعث سریعتر پر شدن فضای هاست شما می شود. فرض کنید ۲۰۰۰ تصویر در وردپرس آپلود کرده اید که هر کدام از آن ها در سه سایز مختلف برش خورده باشد در صورتی که شما فقط یک سایز آن را نیاز دارید در این صورت شما ۴۰۰۰ تصویر بدون استفاده در سرور خود دارید که هرچه تصاویر شما بیشتر شود این رقم نیز افزایش می یابد! در این مقاله ما افزونه ای را به شما معرفی میکنیم که میتوانید با استفاده از آن برای همیشه این مشکل را برطرف سازید.

حذف تصاویر اضافه وردپرس با افزونه Stop Generating Image Sizes

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم پلاگین Stop Generating Image Sizes می باشد که در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و بیش از ۱۰ هزار نصب فعال را به خود اختصاص داده. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید این است که به صفحه پلاگین بروید و آن را نصب و فعال کنید کنید سپس به قسمت تنظیمات افزونه رفته و سایزهایی که نمیخواهید کراپ شوند را انتخاب کرده و ذخیره کنید. از آن پس هر تصویری که در وردپرس آپلود شود در سایزهایی که غیرفعال کرده اید برش نخواهند خورد.

چگونه تصاویر قبلی که برش خودکار خورده اند را حذف کنیم؟

شاید با خودتان بگویید پس تکلیف تصاویری که از قبل برش خورده اند چه می شود؟ در این مورد باید خدمتتان عرض کنیم که نگران نباشید، ما برای این مشکل هم راه حلی داریم که در مقاله بعدی خدمتتان توضیح خواهیم داد.برای مشاهده مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی تصاویر وردپرس با افزونه Regenerate Thumbnails

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *