تعیین حداقل مبلغ خرید در ووکامرس

در برخی فروشگاه های اینترنتی ووکامرسی به دلایلی نیاز است که مشتری یا کاربر سایت نتواند کمتر سفارش هایی کمتر از یک مقدار معین را ثبت کند . به عنوان مثال فرض کنید که شما بخواهید در فروشگاه وردپرسی خود امکان ثبت سفارش هایی با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کمتر در سایت وجود نداشته باشد .

برای اینکار می توانید به راحتی با استفاده از کد زیر و قرار دادن آن در فایل functions.php پوسته فعال سایت خود این محدودیت را بر روی خریدها و سفارش های مشتریان اعمال کنید .

چنانچه می خواهید تنها با یک کلیک این ویژگی را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید ، پیشنهاد ما به شما افزونه حرفه ای دستیار ووکامرس می باشد ، که دارای ده ها تنظیم متفاوت و کاربردی برای کنترل بهتر فروشگاه ووکامرسی شما می باشد .

در کد زیر مقدار متغیر $minimum که عدد ۱۰۰۰۰۰ می باشد را با مقدار مورد نیاز خود تغییر دهید .

لطفاً قبل از دستکاری فایل functions.php از آن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت مواجه شدن با هر گونه اختلالی ، به راحتی بتوانید آن را بازیابی کنید .

 add_action( 'woocommerce_checkout_process', 'wc_minimum_order_amount' );
add_action( 'woocommerce_before_cart' , 'wc_minimum_order_amount' );

function wc_minimum_order_amount() {
// Set this variable to specify a minimum order value
$minimum = 100000;
if ( WC()->cart->subtotal_ex_tax < $minimum ) { if( is_cart() ) { wc_print_notice( sprintf( esc_html__( "You must have an order with a minimum of %s to place your order, your current order total is %s.","kanishop-theme") , wc_price( $minimum ), wc_price( WC()->cart->total )
), 'error'
);

} else {

wc_add_notice(
sprintf( esc_html__( "You must have an order with a minimum of %s to place your order, your current order total is %s.","kanishop-theme") ,
wc_price( $minimum ),
wc_price( WC()->cart->total )
), 'error'
);

}
}

}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *